Home arrow cuba actueel arrow nieuws binnenland arrow Cubaanse vaccinontwikkelaars
Cubaanse vaccinontwikkelaars
Tuesday 18 May 2010

Twee Cubanen gekozen bij de wereldtop van industriële vaccin deskundigen

 

 

HAVANA  -  13 mei 2010 - (ACN)

 Twee Cubaanse deskundigen zijn opgenomen in een selecte groep die in juni bijeenkomt voor een congres. Volgens het nieuwsblad Granma zijn twee Cubaanse experts opgenomen in de lijst van 18  mondiale deskundigen op het gebied van industriële vaccinatie research. Het zijn dr. Luis Herrera Martinez, directeur van het Centrum voor Genetische- en Biotechnologie en Gerardo Guillen Nieto, hoofd van het Biomedical Research Department, beide gerenommeerde instituten gevestigd in Havana.

Bronnen uit het Ministerie van Science, Technologie en Milieu melden dat de lijst zojuist gepubliceerd is in verband met de voorbereiding van het 4de Aziatische Wereld Vaccin Congres dat van 8 tot 11 juni in Singapore gehouden wordt.

De twee Cubanen zijn in de lijst de enige experts uit ontwikkelingslanden. Alle anderen komen uit hoogontwikkelde naties als Duitsland, Engeland, Zwitserland, de Verenigde staten, Zweden, Denemarken, Italië, Australië, Oostenrijk, Canada en België. 

Laatst bijgewerkt op ( Friday 24 September 2010 )
 
< Vorige   Volgende >
© 2012 Cubadefend | informatie over socialistisch Cuba
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.