Home arrow cuba actueel arrow nieuws binnenland
nieuws binnenland
In deze categorie vindt u binnenlands nieuws over de ontwikkelingen van de laatste maanden in Cuba.
Filter     Sorteer op     Toont # 
Datum Titel
Tuesday 20 December 2016 Fidel Castro: Zij die leiden zijn menselijk, geen goden.
Wednesday 09 November 2016 Cubaanse democratie in actie
Monday 10 October 2016 Orkaan Matthew treft de Caraïben.
Saturday 13 August 2016 Fisel Castro 90ste verjaardag!
Saturday 06 August 2016 In Piar del Rio op 13 augustus
Thursday 14 July 2016 Vernieuwing van onder af
Thursday 07 July 2016 Fidel en de schoonheid van ballet
Monday 04 July 2016 Cubaanse medicijnen in VS ziekenhuizen
Thursday 23 June 2016 Duurzame industrie voor de toekomst
Saturday 04 June 2016 Congres Cubaanse Communistische Partij
Tuesday 10 May 2016 Droogte heest op Cuba
Wednesday 20 April 2016 Moderne cooperratie in Havana
Monday 04 January 2016 Donaties sociale projecten
Friday 30 October 2015 Spannende tijd voor Cuba
 
<< Begin < Vorige 1 Volgende > Einde >>
Resultaten 1 - 14 van 14
© 2021 Cubadefend | informatie over socialistisch Cuba
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.